Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

E burgosura shtrohet me urgjencë te Infektivi, gardianët e veshur si infermer e me armë në duar rrethojnë spitalin

Zhurnal Ads

Situata e përhapjes së COVID-19 vazhdon të jetë alarmante në vendin tonë. Ditën e sotme në Spitalin Infektiv është shtruar një paciente fermer e prekur nga koronavirusi, kjo e fundit mësohet se po vuan dënimin në një prej burgjeve të Shqipërisë.

LSA ka realizuar disa foto të momentit kur e burgosura është sjellë në ambientet e Spitalit Infektiv me një ambulancë të vjetër, ndërkohë që shoqërohej nga disa gardianë burgjesh të cilët ishin veshur si infermierë.

Ajo që ra në sy gjatë transporti ishin efektivët e burgut, të cilët ishin veshur kokë e këmbë me mjetet mbrojtëse, ndërkohë që në dorë mbanin armët automatike.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Niko Peleshi në krye të Ministrisë së Mbrojtjes: Objektiv një bazë ushtarake e NATO-s në Pashaliman

S.B.

Qeveria i jep ndihmë financiare familjes së Klodian Rashës

T E

Raporti i financave: Inceneratorët marrin paratë dhe nuk bëjnë investimet

admin

Analisti Gjekmarkaj lutet, Topalli e prerë: Bashkim në PD ka vetëm kur të ikë Basha. Këtë e bën një drejtues i ri

S.B.

Gjendet motori që dyshohet se u përdor në atentatin ndaj kreut të Policisë Bashkiake

admin

Dyshoi se ishte prekur nga Covid, 57-vjeçari tenton të vetëvritet

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...