Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

E dashura e Brad Pitt, Nicole Poturalski shfaq linjat trupore me poza para pasqyrës

Modelja Nicole Poturalski ka arritur edhe më shumë popullaritetin përmes lidhjes me aktorin e njohur, Brad Pitt.

Në faqet rozë menjëherë kanë filluar të qarkullojnë aludime dhe të reja nga jeta dhe karriera e dyshes, shkruan Daily Mail.

Sidoqoftë kësaj, komentuesit kanë vërejtur edhe se Nicole ka linja të formësuara trupore, për të cilat po pëlqehet në masë të madhe.

Ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram, është parë e veshur me plot stil, teksa merrte poza para pasqyrës.

27-vjeçarja mbante një palë pantallona me ngjyra, ndërsa në pjesën e sipërme një bluzë unike me dekolte të hapur.

https://www.instagram.com/p/CGMxpQZDeNF/?utm_source=ig_web_copy_link

Duke pasur njërën dorë në xhep, Nicole kishte shkruar në mbishkrim: “Hej e martë, çkemi”.

Pak ditë më parë, ajo reagoi rreth lajmeve për të dhe Brad Pitt, ndërsa theksonte se nuk mund t’i kuptojë njerëzit që merren me punën e saj.

https://www.instagram.com/p/CGEo_Vjqs1P/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Skivi, Doksi dhe Lil Bin lansojnë këngën e re “Kriminele”

S.B.

“Ndihem dështake”, Kim Kardashian shpërthen me të qara në KUWTK – pas divorcit me Kanye West

S.B.

Afërdita Dreshaj befasohet me lule nga bashkëshorti në Ditën Ndërkombëtare të Gruas

S.B.

Ermira Shkodra shpërndan imazhe të Gold AG dhe Guerilit, shijojnë kohën së bashku

S.B.

Simon Cowell shihet i dërmuar pas kthimit nga Londra në Los Angeles

S.B.

Loredana pozon krah një mashkulli misterioz: Kush fshihet këtu?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...