Agjencia Zhurnal.mk

E frikshme, momenti kur tigri sulmon dy motoçiklistë (Video)

Një video e frikshme e sulmit të tigrit ndaj dy motoçiklistëve ka dalur nga një park indian i kafshëve të egra.

Video u postua online nga Shoqata e Mbrojtjes së Pyjeve dhe Mbrojtjes së Natyrës në Indi.

Tigri del anash nga xhungla duke u hedhur në sulm ndaj motoçiklistëve të cilët arrijnë të shmangin kafshën e egër.

Mediat indiane raportojnë se njerëzit në biçikletë kanë qenë zyrtarë të Departamentit të Pyjeve ./Indeksonline/

Terrifying moment tiger races after motorbike

WATCH: Terrifying vision of a tiger chasing two motorbike riders has emerged from an Indian wildlife park.Read more: http://9Soci.al/PELj30p2ubW#9News | http://9News.com.au

Posted by 9 News on Monday, July 1, 2019

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...