Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

E gjeni dot cila nga këto nëna nuk po mban në krahë fëmijën e saj

Për të gjetur përgjigjen, duhet të zgjidhni gruan që mendoni se mban fëmijën e një personi tjetër.

Gruaja 1

Jeni natyrë e përulur dhe që shkoni shumë mirë me të tjerët. Jeni një dëgjues dhe bashkëbisedues i mirë. Nuk ju pëlqen që të zemëroheni. Këto cilësi ju bëjnë që të keni shumë miq. Në punë keni një ndjenjë të fortë përgjegjësie, pasi kur premtoni se do ta mbaroni punën, e bëni pa vonesë. Nga ana tjetër nuk ju pëlqejnë intrigat me kolegët tuaj, ndërkohë që jeni një udhëheqës i lindur, kështu që do të punonit më mirë në një mjedis më të thjeshtë dhe më paqësor. Në dashuri, kur takoni personin që ju pëlqen, ndiqni ndjenjat dhe jo aspektin fizik.

Gruaja 2

 Ndonjëherë, largoheni nga turma dhe mendoni në heshtje për kuptimin e jetës. Ju duhet një hapësirë ​​personale, kështu që fshiheni në një ëndërr, shpesh duke menduar se çfarë do të thotë bota për ju. Miqësitë janë shumë të pakta por sapo lidheni me disa njerëz, i trajtoni me shumë besnikëri dhe ata do të jenë miqtë tuaj të përgjithmonë. Në punë, jeni lloji i personit që pëlqeni të merrni përsipër punë me përgjegjësi. Ju pëlqen të planifikoni punën tuaj, të mendoni vazhdimisht dhe të eksploroni kufijtë tuaj. Keni prirje që të keni ide më largpamëse sesa njerëzit normalë.

Gruaja 3

Jeni natyrë e qetë, tolerante dhe shumë e kujdesshme. Ju pëlqen të jeni të rrethuar nga miq. Në punë keni kuriozitet të fortë, jeni miqësor dhe entuziast. Prandaj, personaliteti juaj është shumë i përshtatshëm për fushat që duhet të jenë në kontakt të vazhdueshëm me njerëzit. Në dashuri ju jeni tipi që vlerësoni të mirat dhe të këqijat. Sidomos kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një partneri. Nëse në komunikim ndjeni qoftë edhe pak siklet ose nuk jeni dakord me ato që ju thonë, atëherë menjëherë zgjidhni të kundërpërgjigjeni dhe ndërprisni lidhjet.

Postime të ngjashme

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

Zbulohen për herë të parë sekretet e bërthamës së Marsit

D V

E pazakontë, babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq të bijën dhe princ Harryn për këtë arsye

D V

Ajo vendosi kamera në dhomë për të parë macet, por filmoi pronarin: Ai hyri në dhomën e gjumit dhe nuhati veshjet e saj

D V

102-vjeçari mund koronavirusin

D V

Shimpanzetë për herë të parë në histori sulmojnë dhe vrasin gorillat në natyrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...