Agjencia Zhurnal.mk

E gjithë vëmendja tek Rita Ora, këngëtarja pozon me dekoltenë e hapur për markën “Marcell von Berlin”

Ajo vazhdon të jetë ndër yjet e muzikës pop që po bën ‘nam’ në industrinë muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Rita Ora, e cila pëlqehet në masë të madhe për prodhimtarinë e saj, shkruan DailyMail.

Përpos këtyre tipareve, bukuroshja bionde komentohet edhe për paraqitjet e saj ekstravagante në përgjithësi.

Së fundmi, ajo ka pozuar për kompaninë gjermane të kostumeve, “Marcell von Berlin”, ku në të njëjtat imazhe ajo shfaqej tejet tërheqëse.

Kësaj radhe në veshjen e saj dominonte ngjyra portokalli, ndërsa këpucët i kishte me ngjyrë të bardhe e të zezë.

Ajo çka mori vëmendje të fansave ishte dekolteja e hapur, çka i ekspozonte asaj gjoksin e formësuar.

Duket se Rita i është rikthyer projekteve të ndryshme, pasi kaloi një kohë të konsiderueshme në Greqi dhe Ibiza.

View this post on Instagram

It’s that initial look. 💫

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...