Agjencia Zhurnal.mk

E gjuajnë me armë në banesë, ankohet serbja nga veriu i Mitrovicës

Mitrovicë, 19 nëntor – Zhurnal.mk – Raportohet se dje në veri të Mitrovicës, një femër është ankuar në Polici se banesa e saj është qëlluar me armë zjarri.

Konkretisht, ajo ka raportuar se xhami i dritares së ballkonit të banesës së saj ishte thyer dhe dyshohet se ishte qëlluar nga ndonjë predhë e fishekut të armës së zjarrit.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes por nuk kanë gjetur asgjë të dyshuar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...