Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

E godet me kondakë të pistoletës, i dyshuari në arrati

Zhurnal Ads

Policia ka njoftuar se një person në Vitomericë të Pejës është goditur me kondakë të pistoletës.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se në një pompë të derivateve, është sulmuar dhe goditur me kondakët të pistoletës nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Qendrat tregtare po i detyrojnë punëtorët të rrinë në punë deri në orën 19:00, tollovi në hyrje-daljet e Prishtinës

T E

LVV: Çështja e të pagjeturve nuk duhet negociuar me Serbinë, Qeveria Hoti është duke i bërë dëm të madh Kosovës

admin

Reagon LVV pas bojkotit të Qeverisë në komisione: Hoti dhe kabineti, shpërfillës ndaj çështjes së të pagjeturve

admin

IKSHPK: Qëndroni në shtëpi, ajri nuk është i shëndetshëm

S.B.

Tre pacientë ndodhen në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës, kjo është gjendja me koronavirusin atje

admin

Gjendet i vdekur roja e një lokali në Ferizaj, Policia jep detaje

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...