Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

“E humbi kontrollin, e humbi!”: Kishte pirë shumë, momenti kur gruaja bie nga anija në ujë, në Kaliforni

Ky është momenti kur një grua bie nga pjesa e pasme e një anijeje të ankoruar në Kaliforni.

Ajo u filmua ndërsa po përpiqej të ecte dhe kur u rrëzua kur humbi ekuilibrin e saj dhe u përmbyt në ujë, përcjell Telegrafi.

Personi që filmonte incidentin vazhdoi të dokumentonte atë që po ndodhte ndërsa njerëzit në bord i erdhën në ndihmë.

Për fat të mirë për gruan, disa njerëz që ishin brenda në sallonin kryesor të anijes dëgjuan zhurmën dhe dolën për të parë se çfarë po ndodhte.

Pas disa sekondash, ata arritën ta tërhiqnin nga uji i limanit.

Sipas një përshkrimi të videos: “Kjo grua kishte shumë për të pirë dhe po luftonte për të mbajtur ekuilibrin e saj”.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...