Agjencia Zhurnal.mk

E izoluar në shtëpi, Edona përgatit këtë ëmbëlsirë tradicionale për familjen

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Pas përhapjes së koronavirusit në Kosovë edhe familja e Edonës janë izoluar në shtëpi për të parandaluar infektimin.

E ajo këtë kohë të izolimit në shtëpi po e shfrytëzon për të gatuar ushqime për famijen, sot ajo ka përgatitur ëmbëlsirën tradicionale që përgatitet me qumësh, oriz dhe sheqer./ORAinfo/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...