Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

E kapën me drogë dhe thikë – arrestohen një djal i ri në Shkup

Ministria e punëve të brendshme informoi se dje në orën 17.00, nëpunësit policrorë nga SPB-Shkup në rajonin e Qendrës e kanë privuar nga liria 22-vjeçarin Z.P. nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë dhe thikë. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Nxirren trupat e pajetë të dy viktimave nga zjarri në Berat

S.B.

Lëndohet rëndë 28-vjeçari pasi u shtyp nga vetura ne rrugën Tetovë-f.Trebosh

S.B.

Arrestohet një person në Ferizaj, sulmoi seksualisht një femër

S.B.

Sekuestrohen 14 kilogramë hashash në Deve Bair, arrestohet një shtetas i Shqipërisë

S.B.

Ndërpritet një dasmë me 80 mysafirë në Tetovë, mbyllet restoranti

S.B.

Zjarri në Berat/ Konfirmohet viktima e parë. I afërmi: Kur erdhëm gjithçka ishte në flakë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...