Agjencia Zhurnal.mk

E keni dëgjuar coverin e bukur nga Beqa?

Quhet Beqir Gashi dhe në muzikë nihet si Beqa, e sapo ka sjellë një super cover që është kënga “Vret” kënduar më parë nga Burak Vehapi. Beqa e ka sjellë mjaft bukur këtë këngë me riorkestrim nga Miti Geci, e video nga MProduction ku producent ekzekutiv është Mirton Xhekaj. Interpretimi në këtë cover nga Beqa është mjaft i ndjerë që duhet dëgjuar.

https://youtu.be/C9QzMIfY8s4

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...