Agjencia Zhurnal.mk

E keni dëgjuar super këngën “O Kelmend” nga Pllum Vatnikaj

“O Kelmend” kështu quhet kënga më e re ardhur nga këngëtari Pllum Vatnikaj e cila ka nisur të pëlqehet mjaft. Artisti i cili ka dy vite që jeton në Amerikë ia ka kushtuar Malësisë së Madhe këtë këngë të bukur realizuar me një super video nga Eagle Eye Photograghy- Nikolin Dodaj. Muzika dhe teksti i këngës është punuar nga Pjetër Kola e orkestrimi nga Behar Neli e mund ta shihni e ta dëgjoni pasi është një super projekt.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...