Agjencia Zhurnal.mk
Sport

E konfirmon Reali, lëndohet Dani Carvajal

Zhurnal Ads

Vetëm pak javë pas rikthimit nga dëmtimi që e mbajti shumë gjatë jashtë fushave, Dani Carvajal është ndalur sërish.

Mbrojtësi i djathtë i Real Madridit luajti titullar në fitoren 2-0 kundër Interit në Ligën e Kampionëve, por ka pësuar një lëndim që do ta lërë jashtë fushave disa javë.

Reali ka konfirmuar se Carvajal ka probleme muskulore në kofshën e djathtë dhe se gjendja e tij do të monitorohet, raporton Gazeta Express.

Lëndimi rëndë i ligamenteve, e ka lënë atë jashtë për shumë ndeshje këtë edicion, deri më tani ka vetëm pesë paraqitje.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pulev: Meçi historik Joshua-Fury s’do të ndodhë, sepse unë do ta rrah Joshuan

E.E.

Nuk mund të kishte nderim më të bukur: Fenerbahce përkujton në mënyrë emocionale dy tifozët e veçantë

E.E.

Haaland vazhdon ta shkruajë historinë në Ligën e Kampionëve

E.E.

Origi do të largohet në janar nga Liverpooli, disa skuadra duan belgun

Z H

Europa League, Hysaj përballë Januzajt – shmangen përplasjet “big “

admin

Bayern Munich me një rekord të ri në Ligën e Kampionëve

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...