Showbiz

E kritikuan ashpër për lidhjen me afrikanin 21-vjeçar, Adriana merr këtë vendim

Zhurnal Ads

Adriana Matoshi e ka marrë një vendim pas akuzave të shumta lidhur me jetën private.

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi është tejet e suksesshme në rolet e saj dhe shpërblehet me çmime ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kur është në pyetje jeta e saj private ajo pranon kritika.

Së fundmi ajo foli publikisht për lidhjen e dashurisë, djalin afrikan i cili është 21 vjeç.

Kjo nuk u prit mirë nga publiku dhe aktorja pranoi komente të shumta negative, prandaj si duket ka vendosur që ti ndaloj komentet në Instagram.

Këtë mund ta shihni në dy fotot e mëposhtme në të cilat nuk shihet mundësia për të komentuar.

Postime të ngjashme

Skerdi dhe bashkëshortja e tij infektohen me COVID-19

S.B.

Nicole Kidman flet për martesën me Tom Cruise gjatë filmimit të “Eyes Wide Shut”

admin

Arta Nitaj rikthehet në rrjete sociale: Thash të rrijë dy ditë pa Instagram, por jo

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...