Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

E kritikuan ashpër për lidhjen me afrikanin 21-vjeçar, Adriana merr këtë vendim

Adriana Matoshi e ka marrë një vendim pas akuzave të shumta lidhur me jetën private.

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi është tejet e suksesshme në rolet e saj dhe shpërblehet me çmime ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kur është në pyetje jeta e saj private ajo pranon kritika.

Së fundmi ajo foli publikisht për lidhjen e dashurisë, djalin afrikan i cili është 21 vjeç.

Kjo nuk u prit mirë nga publiku dhe aktorja pranoi komente të shumta negative, prandaj si duket ka vendosur që ti ndaloj komentet në Instagram.

Këtë mund ta shihni në dy fotot e mëposhtme në të cilat nuk shihet mundësia për të komentuar.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...