Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

E kupton gjatë prezantimit të motit se stuhia e fuqishme po shkonte drejt shtëpisë së tij – ky ishte reagimi i prezantuesit

Një prezantues televiziv i cili tregon parashikimin e motit në Alabama TV, i cili po fliste për një uragan masiv, mësoi drejtpërdrejt se shtëpia e tij ishte në rrugë për tu përballur me një stuhi.

Si rezultat, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, u “shmang” pak për t’i dërguar mesazh gruas së tij për t’u siguruar që ajo të strehohej.

Sipas mediave, meteorologu i ABC 33/40, James Spann, ishte në mes të paralajmërimit të banorëve të Shelby County për tu strehuar të enjten ndërsa kushtet vdekjeprurëse po godisnin vendin.

Por ai “duhej të largohej paksa” kur kuptoi se stuhia që po shikonte po drejtohej drejtpërdrejt në shtëpinë e tij, ku gjendej gruaja e tij Karen.

Postime të ngjashme

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

Vdes babai i 89 fëmijëve me 38 gra

Zekirija Haxhiu

Vendi ku nuk ka rënë shi që 400 vjet

Dafina Vidishiqi

Vula 7.000-vjeçe në Izrael mund të ishte përdorur për nënshkrimin e dërgesave

Dafina Vidishiqi

Enigma të cilën mund ta zgjidhin vetëm një për qind e njerëzve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...