Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, Olta Boka shtatzënë për herë të parë

Këngëtarja e njohur Olta Boka ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private.

Ndonëse ajo është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, ajo ka preferuar të mos flasë shumë për këtë pjesë.

Mirëpo, së fundmi burime për “Iconstyle.al” bëjnë me dije këngëtarja është në pritje të ëmbël .

Mësohet se Olta dhe Ivi do të bëhen prindër për herë të parë, por ende nuk dihen më shumë detaje rreth kësaj ngjarje të shënuar në jetën e çiftit.

Kujtojmë që dyshja janë njohur në kohën  kur Olta vazhdonte studimet e larta në fakultetin e Drejtësisë, ndërsa Ivi ishte pedagogu i saj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...