Agjencia Zhurnal.mk

E lodhi e mërziti publikimi i videos private, në këtë gjendje ka përfunduar Arbenita

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo. Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ditë më parë, asaj iu publikua një video private me ish-të dashurin, e kjo gjë e preki mjaftë shumë Arbenitën.

Në postimin e saj të fundit ajo po duket paksa e lodhur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...