Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

E lodhur nga bllokimi për shkak të coronavirusit, kjo grua improvizon “një udhëtim me aeroplan” në shtëpinë e saj

Ky është momenti qesharak kur një mama e lodhur nga bllokimi për shkak të coronavirusit rikrijoi “përvojën e të shkuarit me pushime’ nga komoditeti i shtëpisë së saj.

Julie Jones, 56 vjeçe, që ishte lodhur nga një valë e bllokimeve, pasi nuk ishte larguar për më shumë se një vit, përcjell Telegrafi.

Ajo vendosi të mposhtë këtë gjendje duke rikrijuar ‘përvojën e aeroportit’, dhe jo vetëm.

E veshur me syze dielli dhe pantallona të shkurtra, Julie mund të shihet duke qëndruar në “pritje” me valixhen e saj për të rikrijuar vendkalimet në aeroporte.

Por siç edhe mund të shihet në pamje, “udhëtimi i saj” nuk përfundon me kaq.

Postime të ngjashme

Pas një dite me alkool, 26-vjeçarja nga Delaware hipën mbi qafën e mikut – rrëzohet me fytyrë për tokë dhe mbetet pa disa dhëmbë

S.B.

Parashutisti spanjoll hidhet nga 3.700 metra, zbret në tokë me 120 kilometra në orë – arrin ta kap kanaçen me precizitet të paparë

S.B.

Universiteti i Kentuckyt gabimisht u dërgon 500 mijë mesazhe pranimi nxënësve

S.B.

Pas një viti gjen telefonin në liqenin e tharë në Tajvan

S.B.

Gjenden dëshmi “të forta” për ekzistencën e forcës së re natyrore

S.B.

Akulli rreth Antarktikut mund të shembet nëse temperaturat globale rriten për 4 gradë celsius

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...