Showbiz

E mbështeti Trumpin, Bella Hadid e quan reperin e njohur ‘të papërgjegjshëm’ dhe ‘humbës’

Zhurnal Ads

Bella Hadid i ka reaguar ashpër reperit të njohur.

Bella Hadid e quajti Lil Pump ‘të papërgjegjshme’ dhe një ‘humbës’ për mbështetjen e Trump, shkruan Elle.

Bella Hadid nuk është e impresionuar me Lil Pump tani. Modelja përmes Instagramit ndau shqetësimin e saj pasi reperi e mbështeti publikisht presidentin Donald Trump në zgjedhjet e 2020-ës dhe u shfaq në një nga tubimet e tij.

Duke shpërndarë një fotografi të Lil Pump duke pozuar në fushatën e Trump, Hadid shkroi, “Kjo është kaq e papërgjegjshme. Ky fëmijë është një humbës”.

Mesazhi i Hadid vjen pasi Lil Pump u prezantua gabimisht si “Little Pimp” nga Trump në një tubim.

Trump tha në skenë, “Unë e dua tingullin tënd. Unë e dua muzikën tënde. Dhe duke folur për tinguj, muzikë dhe gjëra të tjera – një nga super yjet e mëdhenj të botës – Little Pimp”.

Zëri tepër i zëshëm gjatë këtij sezoni zgjedhor, Hadid ka treguar vazhdimisht mbështetjen e saj për Joe Biden.

https://www.instagram.com/p/CHIrUb7rywC/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Postime të ngjashme

Alketa Vejsiu me dukje mahnitëse në paraqitjen e radhës në veshje transparente

S.B.

Dua Lipa dhe Miley Cyrus janë duke punuar për një këngë së bashku

S.B.

Tayna fokuson linjat e bujshme trupore, thotë se është Marilyn e vitit 2020

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...