Agjencia Zhurnal.mk

E mitura dyshohet e plagosi gjyshen e saj në Vushtrri

Një e mitur ka shkrepur me armë zjarri ku më ç’ rast ka plagosur një grua me të cilën gjendeshin së bashku në dhomë.
Rasti sipas policisë ka ndodhur dje në Vushtrri në orën 19:40.
“Viktima e plagosur nga mbesa e saj është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.
Tutje bëhet e ditur se lidhur me rastin është njoftuar prokurori publik.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...