Agjencia Zhurnal.mk

E përqafuar me burrin e vajzën, Nora publikon momentin më të veçantë nga festa e Renesë

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një prej çifteve më të përfolura kosovare.

Ata janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, përcjell ORAinfo. Rene dje mbushi katër vite dhe përë këtë prindërit i organizuan një festë madhështore.

E sot, Nora ka publikuar imazhe shumë të veçanta nga ditëlindja e vazjës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...