Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

E premte, 23 tetor, ditë jopune për gjithë qytetarët

Shkup, 16 tetor, zhurnal.mk – Me rastin e Ditës së Luftës Revolucionare Maqedonase, të premten, 23 tetor, do të jetë ditë jo pune për gjithë qytetarët e vendit në përputhje me ligjin për festa, kumtoi sot Ministria për Punë dhe Politikë Sociale, transmeton Zhurnal.

Ministria qytetarëve të Republikës së Maqedonisë së Veriut iu uron festën – Ditën e Luftës Revolucionare Maqedonase.

Postime të ngjashme

Mos punimi të dielën do të shkaktojë humbje financiare, si dhe vende të punës

R Zh

Izet Mexhiti tërhiqet nga pozita koordinator i grupit të deputetëve të BDI-së

T E

Ramazani sërish në orë policore?!

T E

Shkaku i Bullgarisë, Shqipëria le pas Maqedoninë e V. në rrugën drejtë BE-së

R Zh

Nuk janë paraparë masa të reja për kafiteritë, por nuk përjashtohet asgjë

Z H

Filipçe: Ora policore do të zgjasë dy javë

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...