Showbiz

E pyesin se a është në lidhje, përgjigja e Mozzik do t’iu habis

Zhurnal Ads

A është në lidhje Mozzik?

Reperi Mozzik, po vazhdon sukseset e tij në muzikë. Mirëpo edhe jeta e tij private mbetet tejet e komentuar në media e publik.

Gjatë një interviste, ai ka hequr disa pikëpyetje duke treguar se dëshiron një dasmë tradicionale dhe ka dëshirë që të ketë shumë fëmijë mirëpo sërish hezitoi të përgjigjet nëse është në një lidhje dashurie.

“Nuk e di as unë e nuk keni me ditë edhe ju”, ishte përgjigja e Mozzik kur u pyet nëse është në një lidhje dashurie apo jo.

Postime të ngjashme

Vanessa Hudgens flet për mashkullin ideal, pas ndarjes nga Austin Butler

S.B.

Theu rregullat dhe kufizimet e COVID-19, Policia ndërhyn duke ndërprerë xhirimet e klipit të Dua Lipës në Londër

admin

Dua Lipa ndan momente të lumtura krah të dashurit Anwar Hadid

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...