E pyesin se kur do të martohet me Shkëlzenin, Armina Mevlani: Nuk kemi urgjencë, kemi plot gati 9 vite bashkë

Blogerja e njohur nga Shqipëria, Armina Mevlani, prej vitesh po shijon një lidhje dashurie me djalin e ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha, Shkëlzen Berishën.

 

Duke qenë se kanë afro një dekadë bashkë, çifti shpesh pyeten nëse do të ketë një ceremoni nga ana e tyre.

Një pyetje e tillë i është parashtruar së fundmi modeles shqiptare, së cilës nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

Armina Mevlani (Foto: Instagram)

“Po dasmë kur do kemi?”, ka qenë pyetja e ndjekëses.

“Kemi pritur deri tani dhe e kemi marrë me qetësi sepse në një moment pandemie nuk ka qenë koha e duhur për ta shijuar siç duhet”.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha (Foto: Instagram)

“Nuk kemi urgjencë sepse në fund të fundit është festë. Dhe ne kemi plot gati 9 vite bashkë”, ka thënë ajo.

Sido që të jetë, dyshja janë thuajse çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Related posts

Salma Hayek shfaqi figurën joshëse me një fustan ngjyrë vjollce ndërsa pozoi me bashkëshortin në Paris

D V

Jennifer Lopez shkëlqen e veshur në të gjelbër në Los Angeles, por injoron shenjën që tregon se maskat mbrojtëse janë të detyrueshme

D V

Hailey Bieber ndan fotografi pa grim teksa pozon në bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com