Agjencia Zhurnal.mk
Bota

E qethur qerose dhe e internuar/ Shihni si ka përfunduar ish-gruaja e Mbretit më të urryer në botë (FOTO)

Monarku më i pasur në botë, Mbreti Maha Vajiralongkorn i Tajlandës mendohet se ka një pasuri prej 30 miliardë dollarësh.

Mediat e huaja shkruajnë se ai shëtit i lirë, kryesisht në Gjermani, ndërsa ish-gruaja e tij mbetet e internuar në një fshat të thellë dhe e ndarë nga i biri. Srirasmi Suwadee, gruaja me të cilën u divorcua në 2014, ishte bashkëshortja e tretë e Mbretit.

Maha Vajiralongkorn ishte akoma princi i kurorës në 2001, kur u martua me Srirasmin në një ceremoni private.

Ish-princesha nuk është parë në publik që nga viti 2014, ndërsa disa foto të publikuara së fundmi tregojnë si ka përfunduar ajo. Nga imazhi duket ish-princesha e qethur dhe e shkatërruar.

Postime të ngjashme

Pamje si në luftë, tornado goditet Çekinë – disa fshatra janë rrafshuar me tokë, ka edhe viktima

Dafina Vidishiqi

Britaniku 72 vjeç, rezultoi 43 herë pozitiv me coronavirus

Dafina Vidishiqi

“Pasurinë ia la vëllait”/ Biznesmeni i njohur i jep fund jetës me dy plumba, mesazhi që u gjet në makinën e tij

Dafina Vidishiqi

Rreth 300 migrantë mund të kenë vdekur pas përmbytjes së anijes në Jemen

Dafina Vidishiqi

PE miraton rezolutë për të drejtën në abort të sigurt

Dafina Vidishiqi

Ambasadori amerikan kthehet në Moskë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...