Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

E quajti shalqi të papjekur/ Basha i përgjigjet Ramës: Gërrvërret prej palaçoje nuk e mbulojnë dot dështimin tënd

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama pasi ky i fundit tha se plani i Bashës është si një tramvajë me shalqi të papjekur.

Basha shkruan se Rama duhet t’i lërë ‘Gërrvërret’ pasi sipas tij nuk e mbulon dot dështimin dhe krizën ku ka zhytur popullin.

Basha i përgjigjet Ramës në Twitter:

Gërrvërret prej palaçoje nuk e mbulojnë dot dështimin tënd dhe krizën ku i ke zhytur njerëzit. Pas çdo gërrvërri ti fsheh vjedhjet e qeverisë prej miliona eurosh, si mbrëmë me inceneratorët. Para që duhet të shkojnë te shëndetësia, të papunët, pensionistët e biznesi në krizë.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...