E rëndë: 15-vjeçari vret prindërit dhe motrën e vogël, më pas poston fotot në rrjetet sociale

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në SHBA.

Mediat amerikane, bëjnë me dije se një adoleshent 15-vjeçar ka vrarë prindërit dhe motrën e tij të vogël dhe ka postuar fotot e masakrës nëpër rrjetet sociale.

Pasi ka postuar fotot në rrjetet sociale, ku dhe krahas fotos ka shkruar se të njëjtën gjë do të bënte edhe në shkollë.

Uilliam Colburn, 15 vjeç, vrau babanë e tij 63-vjeçar, nënën e cila festonte ditëlindjen, si dhe motrën 2 vite më të vogël se ai.

Policia ka arritur menjëherë në vendngjarje, ndërsa nkuk dihet se perse i mituri ka marrë një vendim të tillë.

Related posts

The Economist: Rimëkëmbja ekonomike e Britanisë së Madhe nga pandemia COVID-19 nuk është e lehtë

D V

Qarkullimi i variantit Delta, rritje rastesh me Covid-19 në çdo rajon të Anglisë

Redaksia

Doza e tretë e vaksinës/ “EMA” miraton vendimin e ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More