Agjencia Zhurnal.mk

E rëndë në Durrës! Një fëmijë nga Kosova, mbytet duke u larë në pishinë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Durrës, ku një fëmijë është mbytur duke u larë në pushin.

Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës.

I mituri nga Kosova E.T., 10 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në pishinë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Mësohet se fëmija ndodhej me pushime me prindërit në Durrës, kur ju ka shpëtuar nga vëmendja.

Lidhur me rastin e dhimbshëm, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...