E rëndë në Librazhd/ U largua nga banesa para 4 ditësh, gjendet i mbytur 23-vjecari

Një 23-vjeçar është gjetur i mbytur pa shenja dhune në lumin Shkumbin.

 

I riu i identifikuar me inicialet A.K., ishte larguar nga banesa para 4 ditësh dhe u gjet mbrëmjen e sotme rreth orës 19:00 pa shenja jete.

Nga deklarimet e familjarëve dyshohet se ky shtetas vuante nga sëmundja e epilepsisë.

“Më datë 27.08.2021, rreth orës 19:00, në fshatin Hotolisht, Librazhd, në lumin Shkumbin është gjetur i mbytur pa shenja dhune shtetasi A.K.,  23 vjeç, banues në fshatin Spathar, Librazhd  i cili është larguar nga banesa më datë 23.08.2021”, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Në Ponoshec të Gjakovës, arrestohen katër të dyshuar për posedim të marihuanës

D V

Gjithsej 173 kundërvajtje në komunikacion në Shkup

D V

Vdes një person në QKMF në Malishevë, policia nis hetimet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More