Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

E rëndë në Tiranë, 40-vjeçarja hidhet nga kati i 7-të

Zhurnal Ads

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mbrëmje në Tiranë, ku një grua i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i 7-të.

Më datë 28.10.2020, rreth orës 20:15, në rrugën “Him Kolli”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Demokratët votojnë nesër në Qarkun e Tiranës. Publikohet lista me 140 emra

admin

Të shtëna me armë zjarri në Çair, s’ka të lënduar

T E

Thellohet skandali me pronën në Sarandë, dalin shkeljet e tjera në dokumentacionin e lejes së ndërtimit në lulishten 1200 metra

S.B.

Në Tetovë u regjistruan 81 shkelje në komunikacion

S.B.

Dy të lënduar më rëndë në një aksident te ura e re e lumit Bregallnica në Shtip

T E

Vrasja e Klodian Rashës, Basha: Lleshaj duhet të dorëhiqej, të shkarkohej drejtori i policisë

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...