Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

E rëndë në Tiranë/ 45-vjeçari ngacmon seksualisht të miturin, shpallet në kërkim

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e djeshme në rrugën “3 Dëshmorët”, në Tiranë.

Policia njofton se një 45-vjeçar është shpallur në kërkim pasi ka kryer veprime të turpshme me një shtetas të mitur.

Policia është në kërkim dhe po punohet për kapjen e 45-vjeçarit, shtetasit me inicialet S. K., 45 vjeç.

Njoftimi i policisë/ Tiranë

Më datë 01.02.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për kapjen e shtetasit S. K., 45 vjeç, sepse në rrugën “3 Dëshmorët”,  ka kryer veprime të turpshme me një shtetas të mitur.

Postime të ngjashme

I nxehti vijon të dominojë vendin, ja si variojnë temperaturat sot

D V

Hyri me thikë në qendrën tregtare në Prizren dhe u kërkoi nga 5 euro fëmijëve të pronarëve, arrestohet i dyshuari me probleme psikike

D V

Gjuajti me armë në aheng familjar, policia i konfiskon armën

D V

Po bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

D V

Qytetari e lajmëron Policinë për vjedhje, por më pas i zbulohet një rast tjetër

D V

Kthehen në Shqipëri 14 fëmijë dhe 5 gra të bllokuara në kampet e luftës në Siri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...