E rrethuar me CD-të e albumit të ri, Dafina Zeqiri vjen e veçantë në imazhet e reja

Dafina Zeqiri ka finalizuar albumi e ri muzikor “Dafinë Moj”, i cili mund të para porositet në GjirafaMall, dhe tashmë artistja ka nënshkruara CD-të e para.

 

Këngëtarja e njohur ka postuar disa imazhe në Instagram ku shihet e rrethuar me CD-në e albumit, teksa vendos nënshkrimin e saj.

“Ndjeki ëndrrat tua, kur i mbërrin Karma ka me t’i kthy krejt”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e imazheve.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Rikujtojmë që pak ditë më parë, Zeqiri ka publikuar këngën e re “Karma”, në platformën Spotify, e njëjta pritet të lansohet edhe me videoklip.

Kujtojmë që të ardhurat e albumit “Dafinë Moj” do të dhurohen për Shoqatën e Autizimit në Kosovë.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Ndërkohë, këngëtarja po vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte në diasporë. 

Related posts

Ledri Vula nxit dyshimet se po realizon një projekt të ri muzikor

D V

Oriola Marashi e mrekullueshme në pozat me rroba banjo

D V

Rita Ora ekspozon linjat trupore në veshjen sportive derisa arrin në palestër

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More