Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

E suksesshme si Bleonida, njihuni me fotomodelen shqiptare në Zvicër

Fotomodelja Bleonida Pepshi është 18 vjeçare me preardhje nga Juniku e cila ka lindur dhe jeton në Zvicër.

Vajza shtatlartë dhe me shumë klas ka marë kërkesa të shumta edhe nga këngëtarë shqiptarë dhe të huaj për të qenë si modele tek klipet e tyre por që një gjë të tillë nuk e ka pranuar pasi që ajo është e fokusuar të bashkëpunojë vetëm me shtëpi të modave dhe të jetë si imazh i produkteve për kompani te ndryshme.

Së fundi Bleonida është imazhi i përzgjedhur për të reklamuar parfumin e ri Versuitthebrand kurse shumë shpejtë do të nënshkruajë dhe me kompani të tjera.

Për të ndjekur fotomodelen në Instagram, klikoni në linkun në vazhdim:

https://www.instagram.com/p/CGLDY67lMLz/

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...