Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

E tmerrshme, aktorja godet një burrë me makinë derisa po xhironte film

Aktorja e njohur godet një burrë me makinë derisa po xhironte filmin e ri. Michelle Keegan goditi një burrë ndërsa xhironte skena dramatike për “Bassics” si Erin.

Ylli 33-vjeçar u hodh në një histori interesante kur filloi të punonte në Manchester, shkruan The Sun, transmeton lajmi.net.

Fotografitë tregojnë filmimin që ndodhi në fillim të kësaj jave, ku Erin u pa duke goditur pasi u përpoq të merrte një palë çelësa të makinës nga një burrë i dehur.

Në imazhet e reja, Michelle si Erin vjedh me sukses makinën e burrit para se ta përplasë aksidentalisht.

Aktorja mund të shihet duke reaguar ndaj fatkeqësisë, duke vendosur duar në kokë ndërsa fytyra e saj shtrembërohet nga paniku.

Ajo pastaj zbret nga makina për të kontrolluar burrin me një pëllëmbë, por ai duket se është i palëvizur në tokë.

Njeriu shihet duke u hedhur mbi makinë në mënyrë që të sigurohen pamjet dramatike për projektin, i cili pritet të shfaqet në ekranet tona gjatë këtij viti.

Michelle edhe një herë guxoi me kushtet e mjerueshme të motit për të filmuar shfaqjen e njohur Sky One, duke luftuar të ftohtin në një minifund me print leopardi dhe çizme të larta në kofshë.

Seriali u bë një hit i madh dhe sezoni i dytë u shfaq premierë në maj të vitit të kaluar.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore, ndërsa mbulon gjoksin me kapelë

D V

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...