Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

E veja e Sean Conneryt, Micheli përshkruan momentet e fundit të jetës së tij

Zhurnal Ads

Legjenda e filmit ndërroi jetë në Bahamas, i rrethuar nga të dashurit.

Siç tha gruaja e tij, në muajt e fundit, shëndeti i ishte përkeqësuar, por “u largua i qetë”. Sëmundja bëri të vetën, tha Michelin, i cili ishte me të deri në fund gjersa martesa e tyre zgjati deri në 45 vjet, shkruan Daily Mail.

“Që kur ishte i sëmurë, nuk ka qenë jetë për të. Ai nuk mund të shprehej si duhet, por të paktën ai ndërroi jetë në gjumë. Gjithçka ishte aq e qetë. Unë isha me të gjithë kohën dhe ai u largua ashtu siç dëshironte”, tha Michelin.

Mes tjerash ajo shtoi: “Ai ishte i mrekullueshëm, ne kishim një jetë të bukur së bashku”.

Ai ishte një model i vërtetë, do të jetë e vështirë pa të. Megjithatë, nuk mund të zgjaste përgjithmonë”, përfundoi ajo. Ndryshe, aktori kujtohet për role të shumta të filmave hollivudian, përkatësisht në rolin e agjentit të fshehur britanik, James Bond.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sara Hoxha nostalgjike për kohën e vjetër, publikon imazhe nga shtatzënia

S.B.

Chrissy Teigen shfaq aftësitë në vallëzim për ditëlindjen e 42-të të John Legend

S.B.

Modelja e njohur, Nita Krasniqi duket magjepsëse pranë Capturit të Ri!

S.B.

Meghan Markle ka rrëfyer për abortin e saj

S.B.

Zbulohet projekti madhështor i Beyonce për vitin 2021

S.B.

Mozzik takohet me Robin Krasniqin: Të dy me profesione të ndryshme por me të njëjtin qëllim, t’i tregojmë botës kush jemi

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...