Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

E vërteta e ndarjes së aktores Rebel Wilson dhe partnerit të saj, Jacob Busch

Të martën, Rebel Wilson, konfirmoi se u nda nga i dashuri i saj, Jacob Busch.

Sipas raportimeve të reja nga E!News, aktorja 40 vjeçare bëri një pauzë nga partneri i saj pasi arriti në pikën se ‘marrëdhënia kishte ecur në rrugën që dëshironte’.

“Nuk kishte një incident që ndodhi me të vërtetë për t’i dhënë fund gjërave, marrëdhënia po ecte mirë”, ka thënë një burim pranë tyre.

Dhe megjithëse historia e dashurisë ka përfunduar, Rebel dhe Jacob, 29 vjeçar, ende vazhdojnë të shoqërohen me njëri-tjetrin.

“Ata kaluan një kohë të shkëlqyer së bashku dhe mbeten miq të mirë”, shtoi burimi.

“Rebel dhe Jacob mund të përfundojnë së bashku në të ardhmen. Ai ka shumë dashuri dhe respekt për Rebelin dhe ajo gjithmonë do të ketë një vend të veçantë në zemrën e tij. Ai e adhuronte atë”.

Të martën, aktorja – e cila humbi 30 kilogramë vitin e kaluar – njoftoi se ishte beqare duke ndarë një portret të ri në Instagram ku dukej magjepsëse me një fustan blu jashtë një rimorkio.

“Shumë gjëra në mendjen time, vajzë beqare”, shtoi ylli i “Pitch Perfect”.

Ylli australian u takua me biznesmenin Jacob përmes një shoku të përbashkët në vitin 2019.

Pas takimit për më shumë se një vit, ata bënë paraqitjen e parë në tapetin e kuq së bashku në “Gala Albert Planet Health” në Monako në shtator 2020.

Vitin e kaluar, ajo tregoi se e kishte njohur Busch për një kohë të gjatë.

“Ai është një person shumë privat, kështu që nuk më pëlqen të jap shumë në lidhje me atë”, tha ajo.

Ish-çifti u fotografuan për herë të fundit së bashku më 24 dhjetor.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...