E vërtetë apo thjesht përgjigje diplomatike, ja ç’do të bënte Klea Huta po të shihte Elgitin me dikë tjetër

“Qani hallet me Klean”- kështu e ka quajtur bukurojshja Klea Huta, ‘intervistën’ e fundit virtuale me 334.000 ndjekësit e saj në Instagram. Të shumtë kanë qenë ata që i kanë ata që i kanë shkruar bukuroshes së “Këngë moj” me shpresën për të mësuar më shumë rreth privatësisë së saj, por edhe për t’i kërkuar ndonjë ide apo këshillë.

 

Kështu, dikush e pyeste Klean “A e fal tradhtinë Klea? Si do reagoje po të gjeje burrin duke folur me një femër tjetër?” .Klea ka dhënë një përgjigje që ndoshta shumëkush nuk e priste, por duhet ta mbajnë shënim të gjitha vajzat: “Do ulesha dhe do flisja me të. Çelësi i gjithçkaje është komunikimi.

Nuk e dimë nëse kjo është një nga përgjigje politikisht korrekte, apo se Klea e mendon vërtetë kështu, por mirë do të ishte që partneri i saj të mos e çonte ndërmend të fliste me dikë tjetër. Kujtojmë se Elgiti dhe Klea janë kthyer brenda pak kohësh në një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Ata kanë filluar romancën rreth 5 vite më parë dhe në fillim të vitit që lamë pas kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Related posts

Skerdi dhe Teuta Selimi të premten publikojnë bashkëpunimin

D V

Enca në kërkim të një personi për të shijuar udhëtimet me të – thotë se duhet të jetë beqar, argëtues dhe person i mirë

D V

Young Zerka publikon këngën e re “Desire”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More