E veshur më gjerë se zakonisht, Rita Ora merr vëmendjen me dukjen në New York

Ajo ka treguar sensin e saj të modës në evente të ndryshme të mbajtura së fundmi në New York.

 

Dhe Rita Ora u kthye në Noughties me një veshje mjaft të veçantë The Big Apple të mërkurën, dukej e patëmetë në një palë xhinse dhe një xhaketë të madhe blu, shkruan DailyMail.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now”, 30 vjeçe, shfaqi një pamje të barkut të saj të tonifikuar, të cilën ajo e kombinoi me një bluzë të shkurtër të zezë.

Rita dukej sensacionale në këtë veshje, ndërsa mbante edhe një kapele të kaltër në kokë.

Ajo e shoqëroi pamjen e saj në stilin hip-hop me një palë atlete të bardha, duke i përshtatur këpucët me nuancat e saj të bardha.

Ajo nuk u shmang nga aksesorët në daljen e saj – duke vënë një mori varësesh ari dhe unaza.

Ajo i kishte lënë flokët e saj bionde në stilin kaçurrela të lirshme, ndërsa kishte vënë pak makijazh për daljen e saj në qytet.

Dalja e Ritës vjen pasi ajo dha një pasqyrë të rrallë në marrëdhënien e saj me regjisorin e “Thor”, Taika Waititi, 46 vjeç.

Duke folur për revistën “Vogue Australia”, Rita tha se ishte në një “vend të mrekullueshëm” në jetën e saj kur u pyet për romancën e saj.

Ajo i tha revistës: “Unë jam në një vend të mrekullueshëm në jetën time, kjo është gjithçka që do të them për këtë”.

Çifti nisën lidhjen e tyre në prill pasi këngëtarja u nis për në Australi për të punuar në “The Voice”.

Taika ishte i martuar më parë me producenten e filmave të Zelandës së Re Chelsea Winstanley nga viti 2011 deri në vitin 2018. 

Related posts

Bashkëjetoi me Cozman, ish-partnerja rrëfen lidhjen me reperin: Ishte xheloz dhe posesiv prandaj u ndamë

D V

Angelina Jolie dhe Weeknd u fotografuan duke darkuar së bashku në Los Angeles

Lea Muslija

Nëse u ktheve me ish-in, ndiq këto udhëzime!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More