Agjencia Zhurnal.mk

E veshur me shumë stil, ja si duket Arbnora në muajt e fundit të shtatzanisë

Ata të dy së shpejti do të bëhen prindër të fëmijës së parë.

Futbollisti i njohur shqiptar Taulant Xhaka, që është vëllau i futbollistit të Arsenalit, Granit Xhaka, edhe pak ditë e ndajnë për të përjetuar ndjenjën e të qenurit prind për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij Arbnora, së fundmi kanë publikuar një fotografi ku shihen të buzëqeshur në pritje të fëmijës së tyre.

Futbollisti i Baselit tash e sa kohë ka bërë të ditur se po pret të bëhet baba.

Dhe duket se momentet e fundit ai po i pret me padurim.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...