Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

E veshur në të bardha, Anxhelina Hadërgjonaj merr vëmendje me dekoltenë e hapur

Këngëtarja njihet për stilin e saj të pazëvendësueshëm.

Anxhelina Hadërgjonaj, vazhdimisht është aktive me postime në rrjete sociale e cila ndanë edhe foto joshëse.

Sot ka zgjedhur të publikojë imazhe e veshur me plot stil e cila shihet e veshur me veshje me ngjyrë të bardhë e cila e ka bërë një kombinim perfekt.

Këngëtarja ka vendosur edhe makijazh derisa vëmendja bie te buzëkuqi i saj si dhe flokët e kapura prapa kokës.

Tutje, bukuroshja dukjes i ka shtuar edhe një çantë dhe këmishën e ka lënë të zbërthyer duke treguar reçipetat me ngjyrë bezhë.

Përndryshe, Anxhelina po i shijon pushimet tash e disa ditë.

Postime të ngjashme

Nelly dhe e dashura Shantel Jackson ndahen pas një lidhje të gjatë

D V

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

D V

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...