Agjencia Zhurnal.mk

E vogla e Kardashianëve, një “bombë” e vërtetë!

Më e reja nga familja Kardashian, Kylie Jenner, është një nga femrat më atraktive dhe më të ndjekura në botë nëpër rrjetet sociale.

Ajo gëzon një reputacion të madh kur vie fjala tek rrjetet sociale, duke u bërë nga personazhet më të paguara për një publikim që bën, shkruan Indeksonline. Kylie gjithashtu gëzon linja perfekte trupore, si dhe një pamje gjithnjë të freskët.

22-vjeçarja nuk zhgënjen asnjëherë fansat me paraqitjet e saj, që vazhdimisht janë të ‘zjarrta’ për miliona fansat që e ndjekin atë hap pas hapi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...