Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

E zë të bijën duke derdhur qumështin nga shishja, kur e thërret – njëvjeçarja shtiret kinse është duke fjetur

Një video mbresëlënëse shfaq momentin kur një foshnje shtiret kinse është duke fjetur, kur e ëma e sheh në kamerë duke u “sorollatur” brenda shtratit.

Emma Hore, 23-vjeçe kishte vënë në shtrat vajzën e saj njëvjeçare Emelia Harper, por kishte vërejtur se vogëlushja nuk ishte shtrirë për të fjetur.

E kur e ëma e zë duke derdhur qumështin nga shishja, e thërret në emër – dhe mjafton që vogëlushja menjëherë të shtrihet duke u shtirur kinse është duke fjetur.

E ky moment e ka bërë të qesh të ëmën e saj që me profesion është infermiere nga Cornwalli i Anglisë.

Postime të ngjashme

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

Zbulohen për herë të parë sekretet e bërthamës së Marsit

D V

E pazakontë, babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq të bijën dhe princ Harryn për këtë arsye

D V

Ajo vendosi kamera në dhomë për të parë macet, por filmoi pronarin: Ai hyri në dhomën e gjumit dhe nuhati veshjet e saj

D V

102-vjeçari mund koronavirusin

D V

Shimpanzetë për herë të parë në histori sulmojnë dhe vrasin gorillat në natyrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...