Ed Sheeran është duke përgatitur një album ‘death metal’?

Ed Sheeran i ka befasuar fansat me një deklaratë për tabloidin The Sun, në të cilën nuk e mohoi mundësinë e krijimit të një albumi ‘death metal’.

 

Muzikanti, i cili fitoi famë duke kënduar këngë romantike akustike, njoftoi për një ndryshim të mundshëm të plotë në zhanrin muzikor.

Vokalet në këtë zhanër janë të thella me goditje të baterive dhe ndryshime të shumta në temp. Kitarat janë akorduar pak dhe goditjet janë të forta dhe agresive. Ata trajtojnë temat e satanizmit, fesë, filozofisë, horrorit e miteve natyrore.

Related posts

Lauren Silverman tregon figurën e saj me rroba banje klasike ndërsa shijon verën në plazhin në Barbados

D V

Në fillim dasmën në kishë, pastaj beben; Rudina Dembacaj rrëfen planet me Markun

D V

Kida paralajmëron projektin e ri muzikor, publikon një pjesë të këngës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com