Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ed Sheeran performon me kitarë, pasi u bë baba për herë të parë

Ai mori vëmendje të madhe që kur bëri të ditur se u bë baba për herë të parë.

Dhe Ed Sheeran tashmë ka bërë një paraqitje të rrallë në publik, ndërsa shihej duke performuar me kitarë, shkruan Daily Mail.

Artisti argëtoi fansat përmes një video, të cilën e ka shpërndarë në kanalin e popullarizuar YouTube.

“Kam nga një kitarë në secilën dhomë. Më pëlqen që të ec nëpër shtëpi dhe të shoh instrumente gjithandej”, është shprehur ai.

Ed përndryshe interpretoi edhe këngën e re të tij “Afterglow”, e cila u prit mirë nga admiruesit e muzikës së tij.

Po ashtu ai lajmëroi fansat se këngët që performoi nuk janë të gjitha nga albumi, i cili do të lansohet së shpejti.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...