Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Edhe 11,101 të regjistruar të tjerë, numri i përgjithshëm shkon në 171620

Shkup, 29 mars – Zhurnal.mk – Evidenca e regjistrimit online e mërgatës, tregon se deri tani janë regjistruar 171620 shtetas të RMV-së. Regjistrimi përmes aplikacionit online ka filluar nga 1 marsi e vazhdon deri më 21 prill, informon Zhurnal.

Vetëm në 24 orët e fundit janë regjistruar 11,101 persona. Nga Enti Shtetëror për Statistika japin të dhëna interesante, ku thuhet se madje në Xhibuti ka tre të regjistruar, në Tuvalu 4 persona, në Svalbard dhe Jan Majen 4, në Ishujt Veriore Mariane 11 persona etj.

Postime të ngjashme

Maqedoni, gjobiten 220 motoçiklistë dhe 89 shoferë për vozitje në gjendje të dehur

Dafina Vidishiqi

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

Ja kur pritet heqja e orës policore në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

Filloi rikonstruimi i rrugës 116 në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Agjencia e Sigurisë Kombëtare do të marrë 3 milion euro me rishikimin e buxhetit

Dafina Vidishiqi

Asnjë i vdekur nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...