Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Edhe 6 ditë deri tek zgjedhjet presidenciale, Kim Kardashian ua rikujton ndjekësve se duhet të votojnë

Zhurnal Ads

Ylli i “Keeping Up with The Kardashians”, Kim Kardashian, ditë më parë festoi ditëlindjen e 40-të.

Duke qenë se akoma e gjithë bota po përballet me situatën e COVID-19, nëna e katër fëmijëve nuk kishte bërë një organizim të veçantë e festë të madhe.

Megjithatë, ajo së fundmi shijoi një udhëtim me njerëzit më të dashur teksa solli disa pamje nga kremtimi në rrjetet sociale.

Në një postim të fundit ku shfaqet përkrah të ëmës Kris Jenner, Kim inkurajon ndjekësit të votojnë meqë kanë mbetur edhe pak ditë nga zgjedhjet presidenciale.

“Tani unë e kam vëmendjen tuaj. Ky është një përkujtim të votoni. Edhe gjashtë ditë”, ka shkruar ajo.

Ndërkaq, zgjedhjet presidenciale të vitit 2020 janë ndër më vendimtaret në historinë amerikane.

Qytetarët në anën tjetër kanë rastin të votojnë për demokratin Joe Biden dhe republikanin, presidentin aktual të SHBA-ve, Donald Trump.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Aktorja e “Hair”, Lynn Kellogg ndërron jetë në moshën 77 vjeçare

S.B.

Sukseset s’kanë të ndalur për Beauty Lounge Cika, bashkëpunimi me Shkenda Dubovën po habit Zvicrën

T E

Aubrey Plaza zbulon se Kristen Stewart u infektua me COVID-19 në xhirime të filmit “Happiest Season”

S.B.

Nora Istrefi vë në pah hiret trupore në fustanin provokues

S.B.

Artisti Bekim Ibrahimi në shtëpinë e Rugovës, ja supriza e parë nga ai!

T E

Sir Paul McCartney mund të gjejë inspirim për muzikë kudo

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...