Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Edhe Ali Ahmeti uron ekipin e futbollit “Shkendija”

Tetovë, 16 maj, Zhurnal.mk – Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka uruar ekipin e futbollit, Shkëndija me rastin e shpalljes kampion.

“Urime Shkëndija”, ka shkruar Ahmeti në “Facebook” duke ia shoqëruar edhe dy zemra kuq e zi.

Urime Shkëndija ❤️🖤

Posted by Ali Ahmeti on Sunday, May 16, 2021

Postime të ngjashme

Qeveria emëron Muharrem Asanin, zëvendësdrejtor në Dogan

R Zh

Kryetari i Sarajit Blerim Bexheti njofton se nënshkruan kontratën për rikonstruktimin e rrugës kryesore

R Zh

Digjet deponia e egër në Labunisht, banorët në hall po helmohen nga tymi dhe gazrat

Dafina Vidishiqi

Zbulohen 13 emigrantë në autostradën Kumanovë – Tabanoc

Dafina Vidishiqi

Bisedimet për Kodin Zgjedhor, drejt dështimit

Dafina Vidishiqi

Zaev: Pro listave të hapura për këshilltarët

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...