Agjencia Zhurnal.mk

Edhe Azra festoi Vitin e Ri, ja si është zbukuruar

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Ajo u bë e njour që në daljen e parë dhe tani po arrin popullaritet të madh me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’, përcjell ORAinfo. Azra cilësohet si një prej aktoreve më të bukura turke.

Ajo është aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është zbukuruar për të festuar Vitin e Ri

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...