Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Edhe në Gjermani bie bora e parë

Dimri si duket ka ardhur në këtë nëntor në Gjermani. Në shumë pjesë të vendit, banorët kanë parë rrugët e zbardhura mëngjesin e sotëm.

Gjatë orëve të natës dhe në orët e para të mëngjesit të së shtunës, reshjet e borës kanë zbardhur zonat e Saksonisë, Thuringias dhe pjesë të caktuara të Hesses dhe veçmas të Bavarisë.

Postime të ngjashme

Shkarkohet ministri malazez që mohoi gjenocidin serb në Bosnje

Dafina Vidishiqi

Parlamenti i Malit të Zi votoi Rezolutën mbi Srebrenicën

Dafina Vidishiqi

Dhoma e Përfaqësuesve voton për t’i dhënë fund autorizimit për luftën në Irak

Dafina Vidishiqi

Amerika do të investojë 3.2 miliardë dollarë për të zhvilluar tableta kundër COVID-19

Dafina Vidishiqi

Gjykata e Karolinës së Jugut ndalon dy ekzekutime derisa “skuadra e pushkatimit të jetë në dispozicion”

Dafina Vidishiqi

Vdes themeluesi i shtetit të Zambisë, ish-presidenti Kaunda

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...