Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Edhe një foshnjë në mesin e gjashtë të lënduarve nga aksidenti i trenit me vetura në Pejë

Një aksident mes trenit dhe dy veturave ka ndodhur në Qyshk të Pejës. Se si erdhi deri tek aksidenti nuk dihet, ndërsa gjashtë të lënduarit u trajtuan në Spitalin e Pejës, dhe më pas u liruan. 

Ndër të lënduarit ishin edhe një foshnjë, e cila u lëndua në hundë,njofton Klan Kosova.

Policia e Pejës tha se po vazhdon hetimet.

Postime të ngjashme

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

Aksidenti me fatalitet në Malishevë, arrestohet i dyshuari

D V

E reja shqiptare vritet në sy të dy fëmijëve në SHBA

D V

Aksident në Fier, 6 të lënduar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...